10 stycznia 2022

Nasza nowa strona na Facebooku

Serdecznie zapraszamy do obserwowania/polubienia/udostępniania nowej strony TWP w Białymstoku z ofertą szkoleń zawodowych, kursów komputerowych, projektów UE i bezpłatnej zaocznej Policealnej Szkoły TWP. FB/TWP Białystok https://www.facebook.com/TWP-Bia%C5%82ystok-106818921858239 […]
15 listopada 2021

BEZPŁATNA Policealna Szkoła TWP w Białymstoku – nabór zimowy, zajęcia już w lutym 2022 r.

Myślisz o zdobyciu zawodu, który zapewni Ci stabilne zatrudnienie? Gwarantujemy, że z nami osiągniesz SUKCES! Technik administracji, technik archiwista, technik bhp – zdobądź nowy zawód BEZPŁATNIE! Nie wymagamy matury. Zajęcia tylko w soboty i niedziele 2 razy w miesiącu.
7 stycznia 2021

Szkolenia zawodowe- terminy

SZKOLENIA ZAWODOWE - najbliższe terminy: prowadzenie archiwum zakładowego, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, czas pracy, księga przychodów i rozchodów, pracownik biurowy, kadry i płace, rachunkowość (księgowość), obsługa programów WORD i EXCEL, obsługa sklepu internetowego.